Historie společnosti

Dnem 1.října 2022 proběhla změna právní formy společnosti STV Land Systems, s.r.o. na akciovou společnost STV Land Systems, a.s.

Společnost STV LAND SYSTEMS s.r.o. vznikla odkoupením aktiv od akciové společnosti STV INVEST a.s. se zaměřením na výrobu, opravy, renovace kolové a pásové techniky a náhradních dílů pro tuto techniku.

V současnosti společnost STV LAND SYSTEMS s.r.o plní úkoly spojené mimo jiné s opravami kolové a pásové techniky pro své obchodní partnery v nově vybudovaných výrobních provozovnách.

Společnost se specializuje na opravy a modernizace různých typů kolových a pásových vozidel, jako jsou například bojové tanky T-55 a T-72, vozidla na podvozku BVP různých modifikací, dělostřelecké systémy na podvozcích vozidel Tatra, nástavby vozidel Tatra všech modifikací, opravy jednotlivých náhradních dílů, včetně renovace a opravy motorů a převodovek k těžké technice.

STV LAND SYSTEMS s.r.o. disponuje zkušeným odborným personálem. V oblasti lidských zdrojů klademe velký důraz na vzdělávání, motivaci a kariérní růst zaměstnanců.

STV LAND SYSTEMS, a.s.
5. května 3
533 74 Horní Jelení
Česká republika
IČ: 022 27 037
DIČ: CZ 022 27 037