Opravy vojenské techniky

Úmyslem STV LAND SYSTEMS a.s. je navázat na úspěchy v oblasti oprav a modernizace techniky, dlouhodobě a úspěšně působit ve výrobě speciální pozemní techniky pro bezpečnostní složky a v oblasti domácího obchodu se speciální technikou a materiálem, a to včetně schopnosti uplatnit na trhu nové produkty, které jsou výsledkem vlastního výzkumu a vývoje.

Naše představa je být úspěšným výrobcem a dodavatelem speciální pozemní techniky pro bezpečnostní složky včetně nabídky servisu a modernizace zavedených druhů kolové a pásové techniky a jejich variantních přestaveb, včetně produktů vlastního vývoje.
STV LAND SYSTEMS je kromě výroby palných zbraní zaměřena na provádění generálních oprav a modernizaci pozemní vojenské techniky pro tuzemské i zahraniční klienty.

Společnost využívá moderní opravárenské haly v areálu Poličských strojíren, které jsou vybaveny veškerými potřebným vybavením umožňujícím kompletní servis, technickou údržbu a modernizace kolové, pásové i ženijní techniky. Součástí těchto prostor jsou i rozsáhlé sklady s náhradními díly na jednotlivé druhy bojové techniky.

STV LAND SYSTEMS, a.s.
5. května 3
533 74 Horní Jelení
Česká republika
IČ: 022 27 037
DIČ: CZ 022 27 037